Belki de bu adaya giderken yanınıza ve zihninizde yer etmesi gereken tek şey diyebiliriz. Yolculuğunuz güzergâhına göre Bozcaada Feribot ve Deniz Otobüsü Seferleri saatlerini aşağıda belirteceğiz. Geyikli ve Bozcaada güzergâhını takip edecekler için seferlerin saatleri, hafta içi ve hafta sonu uygulanan ücretler farklıdır. Geyikli iskelesine kadar kendi aracınızla veya diğer otobüs seferleriyle gelebilirsiniz. Bundan sonrasında adaya varmak için feribot seferine katılmanız gerekmektedir.
Gestaş ücret tarifelerinde tam yolculuk yapanlar kişi başı tek yön 20 TL gidiş dönüş yapacak olan tek kişi 40 TL’dir. İndirimli yolculardansanız ki bunlar 65 yaş üzeri olan insanlar ve öğrencilerdir. Bu indirimden yararlanmak isteyenler için kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir. İndirimli yolcular için tek yön tek kişi 10 TL ve gidiş dönüş 20 TL’dir.

Bozcaada Feribot Seferleri Hakkında Önemli Bilgi

Bozcaada feribot ve deniz otobüsü seferleri yüksek sezon ve kış sezonunda değişiklik göstermekle birlikte özellikle kış döneminde gelişen hava muhalefeti nedeniyle bazı seferler ertelenmekte ve hatta gün boyunca hiç sefer yapılamadığı durumlar oluşmaktadır. Bu sebeplerle mağdur olmamanız için Bozcaada’ya gitmeden hemen önce mutlaka Gestaş ile iletişim kurarak Bozcaada feribot saatlerini öğrenmenizi tavsiye ederiz.
Ayrıntılı Bilgi: www.gestasdenizulasim.com.tr
İletişim: GESTAŞ 7/24 CALL CENTER  444 07 52